Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.   Jak to działa?

maj 7, 2018

30 urodziny APIS w Krakowie!


Jak już wszyscy wiedzą, Targi Kosmetyczne to wyjątkowe zdarzenie nie tylko dla nas-wystawców, przedstawiajacych swoją firmę, zaś dla odwiedzających, miłośników medycyny estetycznej, pielęgnacji, bądź osób, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w branży.

Kategoria: BLOG
Napisał: martas

Targi Kosmetyczne w Krakowie, były dla nas nie tylko Wielkim Wydarzeniem, ale wiązały sie z czymś więcej- nasza Firma obchodziła swoje 30 urodziny, z tej okazji mieliśmy dla Was kilka wyjątkowych, a zarazem ciekawych atrakcji. 
Dla każdego z Was czekało coś indywidualnego, ugościliśmy Was pyszną kawą, a na osłodę dodaliśmy niezliczoną ilość krówek ciągutek! Nie zapominając o najmłodszych na stanowisku czekały na Was balony, rekwizyty do zdjęć, które Wy publikowaliście życząc nam kolejnych 30lat! Każdy klient mogł korzystać również z pamiątkowych zdjęc polaroidem, które dostawał w celu uwietrznienia tych wspaniałych chwil! Jak Wam podobały się nasze urodziny, kto chciałby przezyć je raz jeszcze?!
Dziękujemy Wam wszystkim, za każde słowo, za gest, obecność, za to, że jesteście z nami a z każdym rokiem, jest Was coraz więcej.