Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.   Jak to działa?

mar 21, 2018

TARGI KOSMETYCZNE- wielka przygoda!


Warszawa,Bolonia,Kraków,Poznań,Dubaj,Iran? Targi Kosmetyczne zarówno te zorganizowane w Polsce jak i te poza jej granicami, to isne cudo, dla oczu, dla serca i przede wszystkim DLA NAS CAŁYCH!

Kategoria: BLOG
Napisał: martas

Za nami Targi Kosmetyczne Beauty Forum 2018 w Warszawie oraz Targi Kosmetyczne Cosmoprof 2018 w Bolonii, pewnie ciekawi jesteście wrażeń? 
Targi Kosmetyczne zapewne jak już wiecie, to jeden z największych eventów kosmetycznych, są wyjątkową okazją do pogłębienia swojej wiedzy teoretycznej zarówno jaki praktycznej.


Dwa dni targów to bogaty program seminariów,rozmów z ludźmi, którzy są tam tylko i wyłącznie dla nas, jest to czas, na to by wejść w ten świat od innej strony. Jesteśmy zachwyceni, że możemy brać w nich udział i poznawać Was wszystkich osobiście.

Na naszym stanowisku w tym roku, mogliście nie tylko zapoznać się z całą gamą produktów profesjonalnych, poprosić o poradę, lecz takze wziąc udział w testowaniu naszej nowej perełki DUO RE-LIFT oraz linii perfumowanej. 
Przed nami Targi Beauty Vision w Poznaniu, nie możemy się doczekać! Kto tym razem zagości u nas? Na zbliżające Targi LNE w Krakowie, które odbędą się 21-22 kwietnia szukujemy dla Was niesamowitą niespodziankę! Bądźcie z nami!